آشپزخانه مدرن

۵ ویژگی در طراحی آشپزخانه مدرن

آنچه در مورد طراحی آشپزخانه مدرن هیجان انگیز است، این است که با گذشت زمان قابل تغییر و توسعه میباشد تا ویژگی های جدید و خلاقانه ای  را به وجود آورد.

ما از تماشای تغییرات در حال انجام آشپزخانه های مدرن لذت می بریم و حالا ما به برخی از ویژگی هایی که در طراحی آشپزخانه های مدرن بکار می رود اشاره می کنیم.

آشپزحانه مدرن

 

رنگ های خنثی

اگر چه مدتی است تمایل به سمت رنگ های خنثی در آشپزخانه کمرنگ شده ،اما به نظر نمی رسد که محبوبیت پالت های خاکستری یا سفید به عنوان رنگ اصلی در آشپزخانه از بین رفته باشد.

آشپزخانه مدرن

طراحی با رنگ غالبا خنثی به این معنی است که آشپزخانه شما با بقیه خانه در تعارض نیست و با اطرافش به خوبی تلفیق شده است .

این نیز یک انتخاب بی مرز است، بنابراین در آینده نزدیک به بازسازی نیازی ندارید.

 

لوازم خانگی یکپارچه

استفاده از لوازم خانگی یکپارچه و یکدست در آشپزخانه های مدرن محبوبیت بسیار دارد و افراد بیشتری یخچال، مایکروویو و ماشین ظرفشویی خود را یکپارچه انتخاب می کنند.

این مسئله آشپزخانه شما را درخشان و تمیز نشان می دهد بطوری که چشم به جای آنکه به سمت لوازم برود به طراحی آشپزخانه کشیده می شود.

طراحی کابینت های کاور می تواند انواع لوازم خانگی را پنهان کند و آشپزخانه را با بقیه خانه یکپارچه کند.

آشپزخانه مدرن

کابینت بدون دستگیره

برای اینکه آشپزخانه درخشان تر به نظر برسد ،( آنچه در حال حاضر محبوب است) مردم بیشتر کابینت های بدون دستگیره را ترجیح می دهند .

این در صورتی است که قبلا امکان باز کردن کابینت ها ، بدون دستگیره در ردیف بالا  وجود داشت، حالا همین اصل در اجرای تمام آشپزخانه اعمال می شود.

ظاهر تمیزی که از این طریق  ایجاد می شود مورد علاقه مردم است.

آشپزخانه مدرن

 

اشیاء گویا

ما قبلا در مورد محبوبیت رنگ های خنثی در طراحی کابینت آشپزخانه صحبت کرده ایم، اما در کنار آن اضافه کردن کمی تفاوت در ظاهر اشیاء آشپزخانه می تواند جذاب باشد.

آشپزخانه مدرن

این تفاوت می تواند از طریق رنگ های شاد و یا طرح های جالب درکاشی های پشت کابینتی(splashbacks) یا استفاده از گلدان های رنگارنگ و طرح های گلدار ایجاد شود.

پشت کابینتی های (splashbacks) آینه ای یکی دیگر از ویژگی های محبوب هستند که از مزیت افزوده شدن احساس به فضا برخوردار هستند.

آشپزخانه مدرن

فرهای دوقلو

در آشپزخانه های مدرن فرهای دوقلو همچنان محبوب هستند.

این ویژگی بدین معنی است که شما می توانید در طول هفته بمنظور پخت و پز برای خانواده تان از یک اجاق استفاده کنید. اما هنگامی که وقت کافی ندارید و سرتان شلوغ است می توانید به صورت همزمان از اجاق های دوقلو استفاده کنید.

آشپزخانه مدرن

 

فرهای دوقلو نه تنها مزیت عملکردی فوق العاده ای دارند، بلکه به آشپزخانه نیز ظاهر عالی می بخشند.

 

آشپزخانه مدرن

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.